Vzhledem k situaci s dodavatelskými řetězci se může čekací doba na Vámi objednaný přístroj označený jako "na zakázku" protáhnout až na 3 měsíce. Kontaktujte nás pro zjištění aktuální dodací doby.

Canopy Flasher + Nexus mini

Neohodnoceno
Značka: Aeroflash

Flasher na kabinu s příslušenstvím, připojitelný k flarm přístrojům (i pro LXx0x a další)

Tento set je určen pro všechny větroně bez rozdílu, který je možný připojit na jakýkoliv Flarm přístroj nebo přístroj typu LXx0x0. Všechna potřebná kabeláž a přípravky pro montáž jsou součástí balení i včetně jednoduchého splitteru. 

Do poznámky k objednávce uveďte typ větroně.

Otevírání kabiny ?
Barva LED světla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na zakázku Na zakázku Na zakázku Na zakázku Na zakázku Na zakázku Zvolte variantu
Kód: AF-SIDE-R AF-SIDE-W AF-SH-R AF-SH-W AF-VERT-R AF-VERT-W Zvolte variantu
12 026 Kč 12 026 Kč 12 026 Kč 12 026 Kč 10 879 Kč 10 879 Kč od 10 879 Kč 9 939 Kč bez DPH 9 939 Kč bez DPH 9 939 Kč bez DPH 9 939 Kč bez DPH 8 991 Kč bez DPH 8 991 Kč bez DPH od 8 991 Kč bez DPH
Canopy Flasher + Nexus mini
Neohodnoceno
Značka: Aeroflash
canopy flasher nexus mini
Novinka Tip

Canopy Flasher

Šest extrémně svítivých červených nebo bílých CREE™ LEDek zabudovaných do elegantního malého krytu s nástřikem Space Grey (jako Nextel) který se montuje na špičku překrytu kabiny. CanopyFlasher je vyroben z UV odolného ABS polymeru.  

Srdcem CanopyFlasheru je sestava 6 velmi svítivých CREE LEDek se zhruba 4000-4500 lumeny, s oválnými čočkami; dva paprsky jsou směřovány vertikálně a čtyři horizontálně. To umožňuje Flasheru být perfektně viditelný na vzdálenost až 3500m, ±30 stupňů nahoru a dolů a až ±45 stupňů do stran. CanopyFlasher má zabudovaných několik regulačních a ochranných systémů pro bezproblémový provoz a k tomu má statusové LED diody pro indikaci operačních módů: AUTO nebo ON.

CanopyFlasher je vhodný pro prakticky každý větroň. Ať už s kabinou otevíranou na stranu nebo nahoru. 

AeroFlash systém je dodáván spolu s Nexus MINI

 

Nexus MINI – mozek systému AeroFLASH

AUTO MODE: Připojte Nexus k vašemu Flarmu a nechte systém pracovat v plně automatickém módu. Nexus rozbliká Flasher jakmile mu Flarm řekne, že je to třeba. Přístroj neustále vypočítává kdy a jak blikat. Například není třeba blikat Canopy Flasherem na provoz, který je za vámi.

ON MODE: Vy sami kontrolujete kdy přepnout systém do konstantního blikání. Vy sami usoudíte, jestli se nacházíte v nebezpečné situaci a že chcete aby systém blikal delší dobu, než jen na varování Flarmu. Pokud varování z Flarmu přijde, systém začne blikat ještě intenzivněji. Toto můžete ovládat z palubky pomocí přepínače, který je součástí dodávky. 

HAZARD MODE: V případě, že se ocitnete ve velmi nebezpečné situaci, systém se přepne do Hazard módu, kdy začne kontinuálně, rychle a intenzivně blikat. To simuluje Flarm level 3 (nejvyšší) varování po dobu 5 minut. Plus, to vypadá hodně dobře při průletu!

Teplotní ochrana

Nexus kontinuálně kontroluje teplotu CanopyFlasheru. Pokud vyhodnotí přehřívání systému, automaticky ho vypne, aby zabránil poškození překrytu kabiny. Po krátkém zchlazení se systém sám restartuje, pokud to podmínky dovolí. Nemusíte se bát, systém se během letu nijak závažně nezahřívá, ale během léta, při stání na zemi je tímto vaše kabina dobře chráněna.  

V balení naleznete:

 • 1x Nexus MINI
 • 1x CanopyFlasher s 3M oboustrankou a předpřipravený set kabeláže
 • 1x kabeláž s OFF/Auto/ON přepínačem
 • 1x RJ12 – RJ12 1:1 kabel 10cm – pro propojení Nexus-Splitter.
 • 1x RJ12 – RJ12 1:1 kabel 50cm – pro propojení Nexus-Flarm.
 • 1x RJ12 – RJ45 1:1 kabel 50cm – pro propojení Nexus-Flarm.
 • 1x RJ12 – RJ12 Y-Splitter.
 • 1x Micro-USB na USB-A kabel, pro firmware updaty.
 • 1x 15cm 3M Dual Lock páska pro přichycení Nexusu.
 • 1x Vinylová šablona pro přesné zarovnání a nalepení CanopyFlasheru
 • 1x OFF/Auto/ON štítek pro přepínač

Jakou variantu zvolit

 • Dopředu otvírané kabiny - LS, ASW, ASH, ASG, DG500, DG1000, Cirrus std.
 • Do boku - Pro všechny do boku otvírané kabiny a pro SH větroně, kde nechcete vrtat do překrytu.
 • Do boku Schempp-Hirth - pro všechny SH větroně s kabinou do boku (mimo Cirrusy). V této variantě je třeba vrtat díry do překrytu palubky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zábleskové systémy Aeroflash
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: