Vzhledem k situaci s dodavatelskými řetězci se může čekací doba na Vámi objednaný přístroj označený jako "na zakázku" protáhnout až na 3 měsíce. Kontaktujte nás pro zjištění aktuální dodací doby.

Mám problém s přístrojem

Pokud máte problém s jakýmkoli u nás zakoupeným přístrojem, než nás budete kontaktovat, projděte si prosím těchto pár bodů, které problém možná vyřeší.

 

Aktualizovaný firmware

Pokud Váš přístroj vykazuje nějaké problémy, zkuste nejdříve aktualizovat firmware, možná už výrobce tento problém vyřešil za vás. Pokud potřebujete poradit jak na to, podívejte se zde.

Správný kabel pro komunikaci s počítačem

Stalo se Vám, že se například nano nechce připojit k počítači? Před reklamací zkuste nejdříve použít jiný kabel pro připojení k počítači. Občas se stane, že až třetí nebo čtvrtý funguje.

Správně nastavené přenosové rychlosti

Vaše Nano, nebo Oudie, nebo jiná navigace nechce komunikovat s Flarmem nebo nějakým dalším přístrojem? Zkuntrolujte, zda méte nastavené všechny přenosové rychlosti, tak jak mají být. Zkontrolujte dle návodu k přístroji, že jste je zvolili správně.

Dobře nabitá baterka

Nano hlásí, že je interní baterie prázdná. Připojte přístroj na nabíječku a nechte ho pak zapnutý delší dobu. Vnitřní baterka se dobije a hláška zmizí.

Funkční a odemčená SD karta

 Přístroj nechce komunikovat s SD kartou. Zkontrolujte jestli je odemčená - takové to titěrné posouvátko na kartě může být v zamčené poloze. Pokud to nepomůže, zkuste také jestli je karta funkční a správně naformátovaná.

 

Nevyřešili jsme Tvůj problém? Tady jsou odkazy na další možnosti jak potíž vyřešit.