Vzhledem k situaci s dodavatelskými řetězci se může čekací doba na Vámi objednaný přístroj označený jako "na zakázku" protáhnout až na 3 měsíce. Kontaktujte nás pro zjištění aktuální dodací doby.

The art of gliding

Neohodnoceno

Kniha The art of Gliding je jednoduše o lásce k bezmotorovému létání. "The Art of Gliding" je vzrušující kniha, která se naplno ponořuje do světa plachtění. Autor Simon Lemmerer provádí čtenáře řadou příběhů z plachtařského světa a doprovází je přehlídkou dechberoucích fotografií dokumentujících jeho 10 let a 1000 hodin plachtění v Alpách.

Dostupnost Skladem
Kód: TAG
1 810 Kč 1 810 Kč bez DPH 1 810 Kč / 1 ks
The art of gliding
Neohodnoceno

Technika létání v Alpách

Tato kniha mimo jiné přináší souhrn technik létání ve velkých horách a v Alpách zejména. Dále přináší asi nejobsáhlejšího průvodce létáním ve vlně v Alpách a jako bonus obsahuje velké rozkládací mapy. Různé oblasti Alp jako Engadine a Jižní Tyrolsko jsou popsané v detailu.

Spolupráce s nejlepšími piloty

Na knize "The Art of Gliding" se podílelo i několik velmi známých pilotů. Baptiste Innocent, který letěl FAI triangl přes Středozemní moře na Korsiku a Gordon Boettger, který má za sebou 3,059 km dlouhý let ve vlně za severoamerickým pohořím Sierra Nevada v roce 2023, jsou jedněmi z nich. Dále se můžete těšit na příběhy Wernera Luidolta o posledním ročníku Barron Hilton Cupu a Benniho Bachmaiera o cestě na Matterhorn a další od Clemense Ceipeka, Berta Schmelzera, Rudi Schlesingera, a Ericha Lemmerera.

Výjimečná a obsáhlá

Tato kniha vyčnívá z řady svou kvalitou zpracování, ekologickým tiskem a výběrem papíru. Graficky velmi povedená a nadčasová kniha má 402 stran, je psána anglicky i německy a je vytištěna na velkorysém formátu 225 na 310mm.

 

  • ISBN/EAN: 978-3-200-09220-4
  • Vydavatel: Studio Avión, VIENTO Publishing
  • Rok publikace: 2023
  • 402 stran tištěno na Munken Polar
  • Devět až 900mm širokých skládacích panoramatických stran
  • 225 x 310 mm
  • Jazyky: Anglický a německý

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: